przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

WOŚP już w najbliższą niedzielę. Kto zagra w Porębie?

27 Stycznia 2023
Jak na prawdziwą Orkiestrę przystało, w najbliższą niedzielę - poza zbiórką funduszy - odbędzie się także szereg prawdziwych muzycznych niespodzianek. Kto zagra w Porębie?

Program jest już zapięty na ostatni guzik. Porębski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - działający na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie - naszykował prawdziwą muzyczną ucztę. Sprawdźcie, co „przekąsimy” w niedzielę 29 stycznia.

Zaczniemy lokalnie

Muzykowanie w ramach tegorocznego WOŚP rozpocznie w o godzinie 15, od występu znanych i lubianych lokalnych zespołów i artystów. Na deskach MOK zaśpiewają m.in. zespoły ze szkół i ognisk muzycznych. Wystąpią też KGW „Niwczanki”, zespoły „Retro”, „Złota Jesień” oraz soliści w tym: Izabela Grzyb, Zuzanna Turek, Piotr Turek, Sebastian Winczakiewicz i Zuzanna Kurek.

Finalistka Szansy na Sukces i licytacje fantów

16:30 - na tę godzinę zaplanowano recital Amerii Kity, finalistki Szansy na Sukces Opole 2023, o 18:15 porębski sztab zaprosi wszystkich chętnych na koncert zespołu „Skład Eksperymentalny”, a o godz. 19 na scenie w MOK-u zagra „The Gar”.

Muzycznej stronie tegorocznej Orkiestry towarzyszyć będą również m.in. strefa urody, kawiarenka, pokazy ratownictwa prowadzone przez strażaków-ochotników oraz i licytacja fantów, która rozpocznie się o godzinie 17. - Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 31. finale WOŚP - mówią organizatorzy.

Przypomnijmy; tegoroczna Orkiestra zagra, by zmierzyć się z SEPSĄ.

eSkarbonka - zapraszamy do wpłaty.

Plakat WOSP - harmonogram imprezy

Podobne wiadomości:

do góry