Znaleziono wiadomości: 1018.

• Zarządzenie nr 59/2024 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 18 marca 2024 roku w sprawie ogłoszenia pierwszego przetargu ustnego, nieograniczonego na oddanie w dzierżawę nieruchomości gruntowej Zarządzenie nr 59/2024 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 18 marca 2024 roku w sprawie ogłoszenia pierwszego przetargu ustnego, nieograniczonego na oddanie w dzierżawę nieruchomości gruntowej
    Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
    18.03.2024 r.

Zarządzenie nr 59/2024 Burmistrza Miasta Poręba z dnia 18 marca 2024 roku w sprawie ogłoszenia pierwszego przetargu ustnego, nieograniczonego na oddanie w dzierżawę nieruchomości gruntowej, położonej w Porębie o numerze ew. 2978/12 oraz w sprawie powołania komisji przetargowej
  • Jak być bezpiecznym w internecie? MOK zaprasza na bezpłatną prelekcję Jak być bezpiecznym w internecie? MOK zaprasza na bezpłatną prelekcję
    18.03.2024 r.

Jak być bezpiecznym w internecie? MOK zaprasza na bezpłatną prelekcję

Cyberzagrożeń jest wiele. Dotykają on głównie seniorów, dlatego Miejski Ośrodek Kultury w Porębie wraz z burmistrzem Ryszardem Spyrą, zapraszają wszystkich na ważny wykład dotyczący bezpieczeństwa w sieci.
  • Przyjdź w niedzielę do MOK-u. Odbędzie się tu muzyczny Kiermasz Wielkanocny Przyjdź w niedzielę do MOK-u. Odbędzie się tu muzyczny Kiermasz Wielkanocny
    15.03.2024 r.

Przyjdź w niedzielę do MOK-u. Odbędzie się tu muzyczny Kiermasz Wielkanocny

Szukasz ręcznie robionych ozdób i dekoracji świątecznych? Będzie można kupić je na porębskim Kiermaszu Wielkanocnym, na który w niedzielę 17 marca, zaprosi nas Miejski Ośrodek Kultury w Porębie.
  • Nowe mieszkania w Porębie. Gmina zbuduje je przy ul. Wojska Polskiego Nowe mieszkania w Porębie. Gmina zbuduje je przy ul. Wojska Polskiego
    13.03.2024 r.

Nowe mieszkania w Porębie. Gmina zbuduje je przy ul. Wojska Polskiego

Gotowa jest koncepcja budowy nowego budynku mieszkalnego przy ul. Wojska Polskiego 8. W przyszłości powstać mają tutaj 24 mieszkania 2, i 3-pokojowe. Gmina zyskała na ten cel 3 mln zł z Rządowego Funduszu Mieszkalnictwa.
  • Basen w nowej odsłonie! Sprawdź nowy numer „Naszej Poręby” Basen w nowej odsłonie! Sprawdź nowy numer „Naszej Poręby”
    13.03.2024 r.

Basen w nowej odsłonie! Sprawdź nowy numer „Naszej Poręby”

Ile pieniędzy wydano na inwestycje w ciągu ostatnich lat? Które drogi będą remontowane i jak wygląda koncepcja rewitalizacji porębskiego basenu. M.in. o tym przeczytać będzie można w marcowym numerze informatora miejskiego pt. „Nasza Poręba”.
  • Weź udział w grze! Turniej EA SPORTS FC24 o puchar burmistrza już w sobotę Weź udział w grze! Turniej EA SPORTS FC24 o puchar burmistrza już w sobotę
    12.03.2024 r.

Weź udział w grze! Turniej EA SPORTS FC24 o puchar burmistrza już w sobotę

Warto, bo już sam udział w takim turnieju to nie lada frajda, a do wygrania jest m.in. najnowsza konsola Playstation. Rejestracja i udział są bezpłatne.
  • Jak dostać dofinansowanie np. na wymianę pieca? Burmistrz zaprasza na spotkanie informacyjne już w środę Jak dostać dofinansowanie np. na wymianę pieca? Burmistrz zaprasza na spotkanie informacyjne już w środę
    12.03.2024 r.

Burmistrz Ryszard Spyra serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie poświęcone tematom związanym m.in. z programem „Czyste Powietrze”. Już w najbliższą środę 13 marca o godz. 17.
  • Ogniste czardasze i kwiaty od burmistrza. Tak wyglądał Dzień Kobiet w MOK-u Ogniste czardasze i kwiaty od burmistrza. Tak wyglądał Dzień Kobiet w MOK-u
    11.03.2024 r.

Ogniste czardasze i kwiaty od burmistrza. Tak wyglądał Dzień Kobiet w MOK-u

Niesamowita scenografia, wspaniałe solistki i kwiaty od burmistrza. Nie było porębianki, która z uśmiechem na twarzy nie wyszłaby z niedzielnego koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.
  • Burmistrz Spyra zaprasza panie na wyjątkowy koncert z okazji ich święta Burmistrz Spyra zaprasza panie na wyjątkowy koncert z okazji ich święta
    08.03.2024 r.

Burmistrz Spyra zaprasza panie na wyjątkowy koncert z okazji ich święta

Ogniste czardasze, pieśni neapolitańskie oraz hity musicalowe. Już w najbliższą niedzielę wieczorem, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczne z okazji Dnia Kobiet.
  • Życzenia z okazji dnia Kobiet Życzenia z okazji dnia Kobiet
    08.03.2024 r.

Życzenia z okazji dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam wszystkim wielu powodów do radości, dużo zdrowia, spełnienia planów i marzeń, byście na każdym kroku spotykały się z życzliwością, wdzięcznością i zrozumieniem.
  • Rusza piąty Jura Senior Festival. Zgłoś się na przesłuchanie! Rusza piąty Jura Senior Festival. Zgłoś się na przesłuchanie!
    07.03.2024 r.

Rusza piąty Jura Senior Festival. Zgłoś się na przesłuchanie!

W ciągu pięciu lat na scenie MOK w Porębie wystąpiło ponad 1500 seniorów z województwa śłąskiego. Teraz czas na Ciebie! Jeśli lubisz śpiewać, zgłoś się na przesłuchanie w ramach Jura Senior Festival, który odbywa się w Porębie.