Znaleziono wiadomości: 153.

26.02.2021 r. Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba, przeznaczonych do oddania w dzierżawę lub najem

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży 26.02.2021 r.

26.02.2021 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży 26.02.2021 r.

Informacja ws otwarcia kasy w Urzędzie Miasta Poręba

25.02.2021 r. Informacja ws otwarcia kasy w Urzędzie Miasta Poręba

I N F O R M A C J A  KASA URZĘDU MIASTA W PORĘBIE CZYNNA OD 02 MARCA 2021 R.

Wielka metamorfoza. SP1 ma nowe pracownie

22.02.2021 r. Wielka metamorfoza. SP1 ma nowe pracownie

Muzyczna i logopedyczna. Dodatkowo zaś świetlica gier i zabaw. To trzy zupełnie nowe pracownie w Szkole Podstawowej nr 1 w Porębie. - Sale zostały gruntownie wyremontowane i wyposażone - podkreśla dyrekcja placówki.

Burmistrz dziękuje za organizację WOŚP

18.02.2021 r. Burmistrz dziękuje za organizację WOŚP

Po raz kolejny jestem dumny z naszego miasta - o przebiegu tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Porębie mówi burmistrz Ryszard Spyra. Sprawdźcie, ile pieniędzy zebrano.

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

18.02.2021 r. Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

W czasie pandemii ważna jest współpraca różnych środowisk, które na co dzień pracują i funkcjonują na jednym terenie. Razem łatwiej jest zadbać o edukację online, monitoring stanu drzew w gminie czy dobry projekt do budżetu obywatelskiego. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego - akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

W Porębie pojawiły się dwa niezwykłe serca

10.02.2021 r. W Porębie pojawiły się dwa niezwykłe serca

Ogromne i oczywiście czerwone. Pod Miejskim Ośrodkiem Kultury w Porębie oraz w centrum naszego miasta pojawiły się niezwykłe serca. W ten sposób miasto zbiera nakrętki, które spełnią ważne marzenia.

Porębska poczta z nowym wejściem

09.02.2021 r. Porębska poczta z nowym wejściem

Budynek należący do miasta - a będący w użytkowaniu Poczty Polskiej - zyskał właśnie nowe wejście. Co jeszcze zmieniło się pod adresem: Chopina 1?

KOMUNIKAT - przedłużenie terminu naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021

09.02.2021 r. KOMUNIKAT - przedłużenie terminu naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021

KOMUNIKAT - przedłużenie terminu naboru rachmistrzów spisowych do NSP 2021

Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie