przejdź do treści

Projekty unijne

Znaleziono wiadomości: 19.

 • Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie
  Projekty unijne
  02.04.2021 r.

  Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie

  Jakość ścieku oczyszczonego porównywalna jest...z pierwszą klasą czystości górskiego potoku. To najważniejszy efekt rozpoczynającej się właśnie nowej inwestycji w Porębie. Jest wartość wyniesie ponad 9 mln zł.
 • Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE
  Projekty unijne
  30.03.2021 r.

  Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE

  W ramach projektu pt. „ Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim- Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” ogłaszamy nabór na wolne instalacje OZE.
 • Zapraszamy do podpisania umów - OZE Zapraszamy do podpisania umów - OZE
  Projekty unijne
  16.03.2021 r.

  Zapraszamy do podpisania umów - OZE

  Szanowni Państwo, Uczestnicy projektu OZESerdecznie zapraszamy mieszkańców, którzy zawarli umowy organizacyjno-finansowe dotyczące instalacji fotowoltaicznych na podpisanie aneksów.
 • Ogłoszenie o naborze - Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii Ogłoszenie o naborze - Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii
  Projekty unijne
  11.03.2021 r.

  Ogłoszenie o naborze - Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii

  W ramach projektu pt. „ Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim- Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” ogłaszamy nabór na `wolne instalacje
 • Zapraszamy do podpisania umów - OZE Zapraszamy do podpisania umów - OZE
  Projekty unijne
  09.03.2021 r.

  Zapraszamy do podpisania umów - OZE

  W związku z podpisaniem umów z Wykonawcami instalacji OZE, serdecznie zapraszamy mieszkańców, którzy zawarli umowy organizacyjno-finansowe oraz umowy warunkowe dotyczące instalacji solarnych na podpisanie aneksów. Aneksy będą zawierane w dniu 15.03.2021r. w godzinach 8.00-16.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Sali sportowej - parter.
 • Burmistrz Poręby podpisał umowy z wykonawcami OZE Burmistrz Poręby podpisał umowy z wykonawcami OZE
  Aktualności Projekty unijne
  02.03.2021 r.

  Burmistrz Poręby podpisał umowy z wykonawcami OZE

  Jest zielone światło dla OZE! Zakończył się proces wyboru wykonawców instalacji solarnych, fotowoltaicznych oraz kotłów na pellet. W miniony poniedziałek, biorący udział w projekcie włodarze gmin z naszego regionu, podpisali umowy na wykonanie odnawialnych źródeł energii.
 • Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie
  Projekty unijne
  08.02.2021 r.

  Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie

  Tytuł projektu: „Stworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie”
 • Poręba znów zyskała dofinansowanie na zakup laptopów dla uczniów Poręba znów zyskała dofinansowanie na zakup laptopów dla uczniów
  Aktualności Projekty unijne
  03.12.2020 r.

  Poręba znów zyskała dofinansowanie na zakup laptopów dla uczniów

  To kolejna dobra informacja w tym temacie. Niedawno do porębskich podstawówek trafiło 41 sztuk nowiuteńkich laptopów. Teraz dołączyło do nich kolejne 20 komputerów. Wszystko za sprawą starań urzędników z Poręby i projektu rządowego „Zdalna Szkoła +”.
 • Porębscy łowczy mają nowe miejsce spotkań Porębscy łowczy mają nowe miejsce spotkań
  Aktualności Organizacje pozarządowe Projekty unijne
  16.11.2020 r.

  Porębscy łowczy mają nowe miejsce spotkań

  Od sufitu aż po podłogę. Cztery pomieszczenia w kompleksie budynków przy porębskim basenie zmieniły się nie do poznania. Oznacza to, że swoje miejsce spotkań zyskało właśnie Porębskie Koło Łowieckie.
 • Szanowni Państwo, uczestnicy projektu OZE! Szanowni Państwo, uczestnicy projektu OZE!
  Projekty unijne
  09.11.2020 r.

  Szanowni Państwo, uczestnicy projektu OZE!

  16 października Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie jednego z Wykonawców uczestniczących w postępowaniu w ramach projektu pn.: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”.
do góry