przejdź do treści

Projekty unijne

Znaleziono wiadomości: 47.

 • Nowe przepompownie oficjalnie otwarte Nowe przepompownie oficjalnie otwarte
  Projekty unijne
  10.08.2021 r.

  Nowe przepompownie oficjalnie otwarte

  To nowość, która poprawi jakość życia mieszkańców Poręby! Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w piątek oficjalnie otwarło dwie nowoczesne przepompownie ścieków.
 • Działaj Lokalnie Działaj Lokalnie
  Aktualności Projekty unijne
  12.07.2021 r.

  Działaj Lokalnie

  30 czerwca br. w Hotelu Zawiercie miała miejsce uroczysta gala wręczenia grantów w ramach tegorocznej edycji konkursu DZIAŁAJ LOKALNIE.
 • Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu CZYSTE POWIETRZE! Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu CZYSTE POWIETRZE!
  Aktualności Projekty unijne
  24.06.2021 r.

  Zapraszamy Mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu CZYSTE POWIETRZE!

  TERMIN: 29.06.2021 r. do wyboru godz. 09:00 lub 16:00
 • Ruszyły montaże instalacji fotowoltaicznych oraz kotłów na pellet na terenie Poręby. Ruszyły montaże instalacji fotowoltaicznych oraz kotłów na pellet na terenie Poręby.
  Projekty unijne
  17.06.2021 r.

  Ruszyły montaże instalacji fotowoltaicznych oraz kotłów na pellet na terenie Poręby.

  W związku z powyższym serdecznie zapraszamy mieszkańców, którzy zawarli umowy organizacyjno-finansowe oraz umowy warunkowe dotyczące instalacji kotłów na pellet do podpisania aneksów.
 • Doposażenie w specjalistyczny sprzęt wraz z realizacją zajęć dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz przeszkolenie nauczycieli w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie oraz w oddziałach w Szkole Podstawowej nr 2 w Porębie" Doposażenie w specjalistyczny sprzęt wraz z realizacją zajęć dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz przeszkolenie nauczycieli w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie oraz w oddziałach w Szkole Podstawowej nr 2 w Porębie"
  Projekty unijne
  26.05.2021 r.

  Doposażenie w specjalistyczny sprzęt wraz z realizacją zajęć dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz przeszkolenie nauczycieli w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie oraz w oddziałach w Szkole Podstawowej nr 2 w Porębie"

  Tytuł projektu: "Doposażenie w specjalistyczny sprzęt wraz z realizacją zajęć dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz przeszkolenie nauczycieli w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie oraz w oddziałach w Szkole Podstawowej nr 2 w Porębie" " 
 • PROJEKT OZE - informacje PROJEKT OZE - informacje
  Aktualności Projekty unijne
  24.05.2021 r.

  PROJEKT OZE - informacje

  Informujemy, że zakończyliśmy etap podpisywania aneksów do umów organizacyjno - finansowych mieszkańców, którzy posiadają w umowie instalacje solarne i fotowoltaiczne.
 • Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie
  Projekty unijne
  02.04.2021 r.

  Rozpoczyna się jedna z najdroższych inwestycji w naszej gminie

  Jakość ścieku oczyszczonego porównywalna jest...z pierwszą klasą czystości górskiego potoku. To najważniejszy efekt rozpoczynającej się właśnie nowej inwestycji w Porębie. Jest wartość wyniesie ponad 9 mln zł.
 • Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE
  Projekty unijne
  30.03.2021 r.

  Ogłoszenie o naborze uzupełniającym - OZE

  W ramach projektu pt. „ Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim- Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” ogłaszamy nabór na wolne instalacje OZE.
 • Zapraszamy do podpisania umów - OZE Zapraszamy do podpisania umów - OZE
  Projekty unijne
  16.03.2021 r.

  Zapraszamy do podpisania umów - OZE

  Szanowni Państwo, Uczestnicy projektu OZESerdecznie zapraszamy mieszkańców, którzy zawarli umowy organizacyjno-finansowe dotyczące instalacji fotowoltaicznych na podpisanie aneksów.
 • Ogłoszenie o naborze - Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii Ogłoszenie o naborze - Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii
  Projekty unijne
  11.03.2021 r.

  Ogłoszenie o naborze - Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii

  W ramach projektu pt. „ Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim- Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie” ogłaszamy nabór na `wolne instalacje
 • Zapraszamy do podpisania umów - OZE Zapraszamy do podpisania umów - OZE
  Projekty unijne
  09.03.2021 r.

  Zapraszamy do podpisania umów - OZE

  W związku z podpisaniem umów z Wykonawcami instalacji OZE, serdecznie zapraszamy mieszkańców, którzy zawarli umowy organizacyjno-finansowe oraz umowy warunkowe dotyczące instalacji solarnych na podpisanie aneksów. Aneksy będą zawierane w dniu 15.03.2021r. w godzinach 8.00-16.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Sali sportowej - parter.
do góry