przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze

14 Lipca 2022

W dniu 29.06.2022 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie, odbyło się prowadzone przez ekodoradcę spotkanie informacyjne dotyczące programu "Czyste Powietrze". Celem wydarzenia było zapoznanie uczestników z programem, w tym ze sposobami uzyskania dofinansowania m.in. na wymianę kotła, instalację fotowoltaiczną, stolarkę okienną i drzwiową czy ocieplenie domu.

spotkanie

W spotkaniu wzięła udział grupa mieszkańców gminy Poręba zainteresowanych tematem. Głównym punktem wydarzenia była prezentacja opisująca w szczegółach założenia i zasady programu. Ponadto, w trakcie prezentacji poruszony został temat stanu zanieczyszczeń powietrza w województwie śląskim oraz gminie Poręba, przedstawione zostały gminne statystyki programu, a także wspomniane zostały założenia uchwały antysmogowej. Spotkanie zakończyło się sesją pytań i odpowiedzi, a każdy uczestnik mógł powrócić do domu z wcześniej przygotowanymi materiałami promocyjnymi programu.

spotkanie2Osobom, które nie były w stanie wziąć udziału w spotkaniu przypominamy, że informacje na temat programu można uzyskać w Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym, mieszczącym się w pokoju nr 10 budynku Urzędu Miasta Poręba w poniedziałki i wtorki w godzinach od 13 do 16 oraz piątki od 9 do 13.

Osoby zainteresowane, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: (32) 677 13 55, wew. 134 lub 511 555 548.

 

do góry