przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Salwy śmiechu w MOK-u. Gwiazdy warszawskiego teatru dały z siebie wszystko

19 Lutego 2024

Piotr Zelt, Viola Arlak, Halina Bednarz i Jacek Lenartowicz. Znakomici aktorzy Teatru Capitol z Warszawy, w ostatni sobotni wieczór gościli w naszym mieście. Do Poręby przyjechali na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury i porębskiego Urzędu Miasta z walentynkową niespodzianką – komedią pod tytułem „Kiedy kota nie ma”.

Spektakl opowiadał o dwóch angielskich małżeństwach z 25-letnim stażem, którzy wybierają się na… miodowy miesiąc. - Widzów rozbawimy do łez – zapewniali aktorzy. I chyba każdy, kto miał okazję zobaczyć przedstawienie, stwierdził, że udało im się to w 100-procentach.

Widownia zresztą dopisała. Sala widowiskowa była wypełniona po brzegi. Nieoficjalnie zainaugurowano także otwarcie (zamkniętego przez ostatnie 15 lat) balkonu, który jest już po renowacji. - Bawiliśmy się świetnie! – przyznawali widzowie. Nie zabrakło gromkich braw i owacji na stojąco.

Teatr Capitol w Porębie

Dostęp do kultury to bardzo ważna rzecz. Sztuka, muzyka, teatr mają bowiem moc łączenia, wyzwalania dobrych emocji, co jest nam wszystkim niezbędne. Z tego też względu organizujemy bezpłatne spotkania kulturalne, takie jak m.in. to w minioną sobotę. Serdecznie zapraszam na nie wszystkich mieszkańców – podkreśla burmistrz Ryszard Spyra.

Podobne wiadomości:

do góry