Biurowiec FUM, basen, skwer. Burmistrz zaprasza na spotkanie w sprawie najważniejszych inwestycji w naszym mieście
26 Marca 2024Burmistrz Ryszard Spyra serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Poręby na spotkanie w najbliższą środę. W MOK-u opowie o szczegółach dotyczących strategicznych inwestycji w naszym mieście.
Na środowym spotkaniu – kolejnym z cyklu spotkań informacyjnych, jakie organizuje włodarz Poręby – poruszone zostaną niezwykle ważne tematy związane z kluczowymi przedsięwzięciami, które determinują rozwój naszego miasta.
- Podam Państwu wszelkie szczegóły dotyczące m.in. planów rewitalizacji biurowca po FUM, terenu porębskiego MOSiR-u, w szczególności zaś basenu, skweru w centrum, rewitalizacji stawu Poręba II oraz budowy pumptrucku – wylicza burmistrz Ryszard Spyra.
Spotkanie odbędzie się 27 marca, w sali widowiskowej MOK-u, o godzinie 17.
Będzie możliwość zadawania pytań. – Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców – podkreśla burmistrz Spyra.

Podobne wiadomości:
- Wiosna w powietrzu, a u nas już świątecznie 2026-03-22
- Ruszyły ferie zimowe w Porębie – dwa tygodnie zabawy i kreatywności 2026-02-17
- Poręba w walentynkowym klimacie – wyjątkowy koncert w MOK Poręba 2026-02-14
- I dzień 34. Finału WOŚP w Porębie – sport, energia i wspólnota 2026-01-25
- Koncert Noworoczny „Ze Straussem w Nowy Rok!” – wyjątkowe rozpoczęcie 2026 roku 2026-01-11
- Wigilijne spotkanie w Klubie Senior+ – ciepło, wspomnienia i prawdziwa świąteczna bliskość 2025-12-18
- Świąteczny kiermasz w Porębie – spotkanie pełne ciepła, rozmów i świątecznego klimatu 2025-12-18
- Wspólna Wigilia Seniorów – spotkanie pełne ciepła, tradycji i wzajemnej życzliwości 2025-12-16
- Finałowy koncert „Złota Gichta” 2025 w Porębie – muzyczne emocje na najwyższym poziomie 2025-12-15
- Magiczne Jasełka w Porębie – Nowa Aranżacja i Niezwykłe Widowisko w MOK 2025-12-15