przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Rozpoczyna się remont ul. Przemysłowej. Będą utrudnienia w ruchu

10 Lipca 2024

Od środy 10 lipca rusza zapowiadany kilka tygodni temu remont nawierzchni ul. Przemysłowej. Kierowców prosimy o uwagę i stosowanie się do oznaczeń.

 

Znikną dziury i nierówności w nawierzchni. Dziś rozpoczyna się remont ulicy Przemysłowej, która sąsiaduje z będącą na ukończeniu porębską Agorą.

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że nawierzchnia w tym miejscu wymaga remontu, dopóki jednak do nowego placu centralnego, tzw. Agory, dowożone były materiały budowlane, a co za tym idzie, po jezdni poruszał się sprzęt ciężki, nie było sensu rozpoczynać tej inwestycji – tłumaczą przedstawiciele Urzędu Miasta Poręba.

Agora jest już jednak na ukończeniu. Trwają tutaj ostatnie prace, dlatego władze gminy zdecydowały o tym, że czas rozpocząć remont ulicy Przemysłowej.

Prace ruszyły 10 lipca. W ich ramach rozebrana zostanie stara, zniszczona nawierzchnia, a w jej miejsce pojawi się nowa nakładka asfaltowa.

Musimy liczyć się także z utrudnieniami w ruchu na tym odcinku. - Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Prace prowadzone będą w sposób możliwie jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców – mówi Ryszard Spyra, włodarz Poręby.

 Podobne wiadomości:

do góry