przejdź do treści

Miasto zaprasza na ferie. Propozycje są naprawdę ciekawe!

13 Stycznia 2023

Od 16 do 28 stycznia. Wtedy w Porębie naprawdę wiele będzie się działo! Wszystko z racji oferty tegorocznych ferii zimowych, którą wspólnie naszykowało miasto, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, porębska biblioteka, świetlicaśrodowiskowa i Lokalny Animator Sportu.

baner - ferie zimowe

Będzie na sportowo, artystycznie i edukacyjnie. Słowem; z szerokiej oferty propozycji na spędzenie tegorocznych ferii zimowych, każdy młody porębianin z pewnością wybierze coś dla siebie.

Przykład? Mali miłośnicy robótek ręcznych skorzystają z warsztatów modnych ostatnimi czasy makram, uzdolnieni muzycznie - z karaoke i warsztatów wokalnych, z kolei ci, którzy swoją przyszłość wiązać chcą z nowoczesnymi technologiami, zapisać mogą się na warsztaty z programowania. - Szykują się naprawdę ciekawe zajęcia, warto z nich skorzystać, zwłaszcza, że wszystkie są bezpłatne - zaprasza Karol Hadrych, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, współorganizator tegorocznych ferii zimowych w Porębie.

Wyjazd do gliwickiego Funzeum

Co ważne, miejska oferta ferii dotyczy całych dwóch tygodni wolnego. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku, a także - choć nieco krócej - w soboty. Na pierwszy tydzień zaplanowano m.in. klockomanię, warsztaty taneczne, turniej tenisa stołowego, zajęcia kulinarne pod znakiem zdrowej żywności, a nawet wyjazd na basen czy do gliwickiego Funzeum. - Nie zapomnimy o dniu babci i dziadka. W piątek 20 stycznia wychowankowie świetlicy środowiskowej zaproszą ukochanych dziadków m.in. na ognisko z kiełbaskami - zapraszają przedstawiciele porębskiej świetlicy.

Ruch na świeżym powietrzu

Co będzie się działo podczas drugiego tygodnia tegorocznych ferii zimowych w Porębie? W planie znalazły się m.in. warsztaty masek karnawałowych, gry planszowe, turniej piłkarzyków, warsztaty taneczne i seans filmowy. Nie zabraknie też zabaw ruchowych na świeżym powietrzu oraz kolejnych propozycji wyjazdowych. - Tym razem wybierzemy się na lodowisko - zapraszają organizatorzy. Z kolei Lokalny Animator Sportu zaprosi Piłkarską Szkółkę Orlika na zajęcia w sali sportowej MOK-u. 

Szczegółowy plan tegorocznych ferii zimowych, wraz z godzinami zajęć, znaleźć można na plakatach oraz stronie internetowej MOK.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
png FERIE Poreba 2023 / 3.63MB
ilość pobrań: 136
FERIE Poreba 2023 3.63MB zobacz
docx Ferie 2023 plan ( wersja dostepna cyfrowo) / 17.4KB
ilość pobrań: 61
Ferie 2023 plan ( wersja dostepna cyfrowo) 17.4KB -

Podobne wiadomości:

do góry