przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Dwa puchary! Poręba na podium zakończyła krakowski Siatkarski Turniej Sparta Premium Camp

20 Marca 2024

- Z dumą informujemy, że z Krakowa przywieźliśmy aż dwa puchary – mówi kierownik „Orłów Orlika”, porębski animator sportu Robert Bijak.

W minioną niedzielę 17 marca nasi siatkarze wzięli udział w odbywającym się w stolicy Małopolski Siatkarskim Turnieju Sparta Premium Camp. Turniej równocześnie rozgrywany był aż na trzech boiskach. – Choć sportowa rywalizacja towarzyszyła nam cały czas, było też mnóstwo dobrej zabawy i fajnych emocji – relacjonuje Robert Bijak.

Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Strychalski, Kamil Jankowski, Michał Michalczyk, Michał Górniak, Igor Parla, Kamil Komenda, Dawid Jarosz, Mateusz Wilczyński i Konrad Walaszek stanęli na podium. Bój o trzecie miejsce porębskie „Orły” stoczyły z drużyną „Awaria” Kraków.

Drugi puchar – dla najlepszego zawodnika turnieju – zdobył kapitan porębskiej drużyny – Mateusz Wilczyński.

Szczególne podziękowania drużyna składa teraz sponsorom, w tym Brokerom Śląskim, za stroje reprezentacji, firmie Mati Trans i kierowcy – panu Pawłowi, za bezpieczne dowiezienie drużyny wraz z kibicami na miejsce oraz Kindze Szczygieł i Wiktorii Las za oprawę fotograficzną turnieju.

- Chłopakom serdecznie gratulujemy, Poręba jest z Was dumna – mówi burmistrz Ryszard Spyra.

 

Podobne wiadomości:

do góry