przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

„Cała sala śpiewa z nami”. To był niesamowity koncert

23 Maja 2022

Słowo animatorki kultury Agaty Biesiadeckiej wprowadzające w nastrój każdego utworu, potem artystyczny występ, pokaz taneczny i niezwykły odezw ze strony publiczności. - Sobotni koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie, który odbywał się pod hasłem „Niech żyje muzyka”, był bardzo miłym wydarzeniem chyba dla każdego uczestnika - podsumowuje Agata Biesiadecka, jedna z gospodyń wieczoru.

Na deskach porębskiego MOK-u wystąpili m.in. artyści związani z Operą Śląska w Bytomiu oraz Estradą Śląską. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Mariola Płazak-Ścibich - sopran, Sylwester Targosz-Szalonek - tenororaz tancerze kategorii Międzynarodowej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i krajowej klasy „A” w tańcach standardowych: Kinga i Szymon Harazim.

Zabraknąć nie mogło specjalnej dedykacji dla wszystkich mam, które lada chwila obchodzić będą swoje święto. - Na scenie wybrzmiał dla nich kawałek „Memory” z musicalu „Koty” - zdradza Agata Biesiadecka. Dodaje, że publiczność bawiła się doskonale, wytwarzając niecodzienną energię. - Goście włączyli się do śpiewu i tańca na przykład w momencie, gdy jeden z solistów zaintonował „Cała sala śpiewa z nami” - relacjonują przedstawiciele porębskiego MOK-u.

Wszystkim mamom raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze!

 

Podobne wiadomości:

do góry