przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP

Poręba szykuje piękny prezent na Dzień Mamy

17 Maja 2022

W eleganckim anturażu, dobrym nastroju i z porządną dawką muzyki. Poręba zaprosi wyjątkowe mamy na wieczór pełen wrażeń do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Choć każda mama lubi prezenty, wolny wieczór spędzony na koncercie będzie pewnie jednym z najlepszych. Niespodziankę właśnie w tym stylu szykują przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, gdzie w sali kameralnej, 21 maja odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki.

Wydarzenie rozegra się pod hasłem „Niech żyje muzyka” i podczas tego koncertu na scenie pojawią się uwielbiane przez wszystkie mamy nostalgiczne kawałki, nie zabraknie też tańca. Będzie walc, tango i jive. 

Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane hity z musicali i operetek Tancerze poprzez walca ; tango i jive zabiorą publiczność w świat muzyki filmowej.  Specjalnie dla państwa aryści wykonają Libiamo z opery Traviata.
Poznamy także wiele interesujących faktów muzycznych.

Mamy nadzieje, że wspólny śpiewe i taniec dostarczą publiczności wielu miłych wrażeń i na długo pozostaną w państwa pamięci.

Na deskach porębskiego MOK-u wystąpią m.in. artyści związani z Operą Śląska w Bytomiu oraz Estradą Śląską. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Mariola Płazak-Ścibich - sopran, Sylwester Targosz-Szalonek - tenororaz tancerze kategorii Międzynarodowej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i krajowej klasy „A” w tańcach standardowych: Kinga i Szymon Harazim.

Słowo o muzyce Agata Biesiadecka.

Koncert z okazji Dnia Mamy w Porębie rozpocznie się o godz. 18.

plakat

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf Niech żyje muzyka - plakat / 237.94KB
ilość pobrań: 185
Niech żyje muzyka - plakat 237.94KB zobacz

do góry