przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP

Koncertowa niedziela. Burmistrz zaprasza mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie.

22 Listopada 2023

Jeśli marzycie o wizycie w operze, w najbliższą niedzielę koniecznie wybierzcie się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Burmistrz zaprasza na wyjątkowe widowisko muzyczne pod hasłem „Powróćmy jak za dawnych lat”!

Komu choć raz udało się dotrzeć na jeden z koncertów z udziałem solistów Opery Śląskiej w Bytomiu, ten doskonale wie, że warto. Po wakacyjnej przerwie, już 26 listopada, odbędzie się kolejne wydarzenie tego porębskiego cyklu. - Na koncert pod hasłem „Powróćmy jak za dawnych lat” zapraszamy o godzinie 17 - mówi Karol Hadrych, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

Emocji jak zwykle nie zabraknie. Na deskach MOK-u znów wystąpią doskonali w swoim warsztacie soliści Opery Śląskiej w Bytomiu: Mariola Płazak - Ścibich, Iwona Pasterny oraz Jakub Kurp, a słowo o muzyce przekaże widowni znana już z koncertów w MOK-u Agata Biesiadecka. Dopełnieniem prezentacji wokalnych będzie taniec formacji Dance Revolution.

plakat

Koncert to jednak nie wszystko! Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa wystawa fotograficzna Beaty Orłowskiej zatytułowana „Kobiety Miasta Poręba - jesień w biznesie”, prezentująca kobiety biznesu z naszego miasta.

Nie zabraknie niespodzianek i atrakcji dla uczestników koncertu. Wstęp jest darmowy.

- Serdecznie zapraszam wszystkich z Państwa. Kultura i muzyka mają to do siebie, że łączą nie tylko pokolenia, ale też zdania i poglądy. Nie raz dowiedliśmy już, że porębskie wydarzenia kulturalne są wyjątkowe - mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
jpg Koncert - Jak za dawnych lat / 0.94MB
ilość pobrań: 58
Koncert - Jak za dawnych lat 0.94MB zobacz

do góry