przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Taneczny poniedziałek a może kreatywny piątek? Sprawdźcie miejską ofertę wakacyjną na lipiec!

1 Lipca 2024

Będzie kreatywnie, sportowo i z przygodami. Z pewnością bez nudy! Zobaczcie, jakie wakacyjne zajęcia przygotował młodym mieszkańcom na wakacje Miejski Ośrodek Kultury.

 

Taneczne poniedziałki, biblioteczne wtorki, komputerowe środy,  plastyczne czwartki i kreatywne piątki. Coś ciekawego znajdziemy w każdy dzień tygodnia. To oferta wakacyjnych, bezpłatnych zajęć, które wspólnie naszykował MOK, MBK oraz Urząd Miasta Poręba.

Tegoroczne wakacje spędzimy zatem z książkowymi przygodami, plenerowe zajęcia odbywać się będą…przy fontannie, a plastyka…na łące.  

Dodatkowo nie obędzie się bez konkursów z nagrodami. Porębska biblioteka w ich trakcie wyłoni m.in. najlepszego czytelnika i najbardziej polecana książkę.

Wakacyjne zajęcia czekają nas także w filii biblioteki w Niwkach. Przykład? Będą m.in. kącik kulinarny i zajęcia plastyczne w plenerze.  

Sporo do zaoferowania ma także porębski orlik. Gry, zabawy i zajęcia sportowe przewidziane są tutaj od poniedziałku aż do niedzieli włącznie. W tygodniu odbywać się będę w godz. od 15 do 21, w weekendy od 14 do 21.

Zaś 27 lipca czeka na Międzypokoleniowa Olimpiada Sportowa.

Wszelkie szczegóły i godziny zajęć znaleźć można na plakatach i fun page’u Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

mok wakacje

do góry