przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora przedszkola

5 Lipca 2023

Znakomity program rozwoju placówki - mówią przedstawiciele komisji konkursowej, która dokonała wyboru w konkursie na dyrektora porębskiego przedszkola.

Jednogłośnie. W ten sposób 27 czerwca zagłosowano za kandydaturą Justyny Kłosowskiej na dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie. - Kandydatka przedstawiła komisji bardzo ciekawy program dotyczący placówki, jej rozwoju i jej inicjatyw - mówi Barbara Baran, która przewodniczyła liczącej jedenastu członków komisji konkursowej.

W skład organu wchodzili przedstawiciele Urzędu Miasta Poręba, Śląskiego Kuratorium Oświaty, Rady Rodziców, Przedstawiciela Związków Zawodowych oraz Rady Pedagogicznej.

Zaznaczmy, że Justyna Kłosowska pełniła funkcję dyrektor przedszkola w Porębie przez cały miniony rok szkolny 2022/2023. Zyskała sobie szacunek współpracowników, rodziców oraz sympatię samych podopiecznych.

Była jedyną kandydatką ubiegającą się o funkcję dyrektora placówki w następnym roku. Po wybraniu jej na to stanowisko przez komisję konkursową, zarządzenie w tej sprawie  - jako organ prowadzący - wydał burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Nowej, choć już zaprawionej w bojach, dyrektorce porębskiego „Uszatka” gratulujemy i życzmy wielu sukcesów.

do góry