przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Projekt „SUPERADA” - spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Poręba

6 Lipca 2023

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych (III sektor) działających na terenie Miasta Poręba do udziału w spotkaniu, którego tematem będą Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Spotkanie odbędzie się w środę, 12 lipca, o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie (ul. Mickiewicza 2). Agenda spotkania stanowi załącznik do wiadomości.

Celem spotkania jest przede wszystkim poznanie i ocena kondycji III sektora w mieście oraz zaznajomienie uczestników z tematem lokalnych Rad Działalności Pożytku Publicznego. Będzie to również doskonała okazja do wymiany spostrzeżeń i uwag na temat działalności organizacji pozarządowych na terenie miasta oraz zacieśniania kontaktu między ich przedstawicielami.

SUPERADA to kampania na rzecz promocji lokalnych Rad Działalności Pożytku Publicznego, która zakłada wzmocnienie udziału organizacji pozarządowych w procesie ich powoływania i wsparcie w zakresie bieżącego funkcjonowania. Projekt skierowany jest do organizacji społecznych działających na terenie województwa śląskiego, które chcą nawiązać współpracę z innymi stowarzyszeniami i jeszcze mocniej zaangażować się w życie lokalnych społeczności.

Link do strony projektu: https://instytutpanki.pl/superada/

Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu proszone są o potwierdzenie swojej obecności za pomocą wiadomości mailowej lub telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Fundacja Instytut Inicjatyw Lokalnych im. prof. Waleriana Pańki
tel.: 500-669-987
email.: 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf Zaproszenie / 198.03KB
ilość pobrań: 62
Zaproszenie 198.03KB zobacz

do góry