przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Robił zdjęcia Magdzie Gessler. Kogo odwiedził Pędzelek?

22 Lipca 2021

To naprawdę ciekawy odcinek. Reporter Pędzelek Poręba odwiedza porębianina, który miał okazję fotografować m.in. Magdę Gessler. Nieoczekiwanie dowiadujemy się, że tym razem uwiecznić ma także… siostrę Pędzelka.

Pędzelka Porębę chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać. Tym, którzy nie mieli jednak okazji poznać najsłynniejszego reportera telewizyjnego z naszego miasta, przypominamy, że to postać wykreowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Porębie - bohater dziewięciu już odcinków cyklu „Pędzelkowe Info”.

Tym razem porębskiego reportera odwiedza jego siostra - Fletka. Chce zostać modelką, dlatego Pędzelek wybiera się do znanego lokalnego fotografa - Łukasza Jungto, właściciela Grande Studio w Zawierciu. Ten pochodzący z Poręby fotograf na swoim koncie ma mnóstwo sesji zdjęciowych do magazynów mody i programów telewizyjnych. - Miałem okazję uwiecznić wielu sportowców, w tym bokserów, a także między innymi prowadzącą „Kuchenne Rewolucje” Magdę Gessler czy program „Top Model” - Joannę Krupę - mówi pan Łukasz.

Widzom zdradza wiele tajemnic swojego fachu. Przyznaje, że jego przygoda z fotografią rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie. - Nie było wówczas aparatów cyfrowych - zaznacza Łukasz Jungto. Z uśmiechem mówi, że pierwszy aparat cyfrowy, w który się zaopatrzył był… kamerką internetową. Przełomem był natomiast prezent urodzinowy od przyjaciół - voucher na szkolenie z  fotografii studyjnej.

Więcej o pracy fotografa dowiecie się z najświeższego odcinka „Pędzelkowego Info”

Zapraszamy do oglądania:  TV PP MOK PORĘBA - ODCINEK 9 - YouTube

do góry