przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Poręba już wspiera WOŚP. Wrzuć coś od siebie do e-skarbonki

23 Stycznia 2024

Na wsparcie tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie trzeba już czekać. Przelew w prosty sposób zrobić można już teraz. Poręba ma swoją e-skarbonkę.

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na żywo już w niedzielę 28 stycznia. Będzie to jej 32. Finał, a Orkiestra tym razem zagra pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Swój datek przekazać możemy już teraz. - Elektroniczna skarbonka dla Poręby została już uruchomiona  - mówi Karol Hadrych, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, który pełni funkcję sztabu generalnego WOŚP w Porębie.

Skorzystanie z e-skarbonki jest bardzo łatwe. Wystarczy wejść na poniższy link, wybrać kwotę i przelać ją na konto WOŚP: E-Skarbonka

Przypomnijmy; wolontariuszy WOŚP będzie można spotkać na porębskich ulicach, w okolicach sklepów (to niedziela handlowa) oraz kościołów.

Od godz. 15 rozpocznie się muzyczna część orkiestrowych atrakcji w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie, które zakończy, punktualnie o godz. 20 tradycyjne światełko do nieba.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na żywo już w niedzielę 28 stycznia 2024 roku

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf citylight-wosp / 3.37MB
ilość pobrań: 71
citylight-wosp 3.37MB zobacz

do góry