przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Ferie z wirtualnymi okularami i makramą. Zobaczcie ofertę bezpłatnych zajęć

24 Stycznia 2024

Od 29 stycznia do 9 lutego. Podczas tegorocznych ferii zimowych młodzi mieszkańcy Poręby będą mieli w czym wybierać. Wyjątkową ofertę zimową, z bezpłatnymi zajęciami, naszykował dla nich Miejski Ośrodek Kultury w Porębie i Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie!

Organizatorzy zapewniają, że nudy podczas tegorocznych ferii zimowych w Porębie nie zazna żaden młody porębianin. W planie są na przykład zajęcia plastyczne m.in. z wyplatania modnych makram, zabawy animacyjne, spotkania z książką, a 7 lutego wielki Bal Karnawałowy, na który młode księżniczki i młodych rycerzy zaprosi Miejski Ośrodek Kultury w Porębie.

Co jeszcze ciekawego znalazło się w planie miejskiej oferty zajęć na ferie zimowe?

Poniedziałki będą miały charakter taneczny, a 29 stycznia Pracownia Orange w MOK-u zaprosi wszystkich chętnych na zajęcia z użyciem wirtualnych okularów. Z kolei 1 lutego w Pracowni odbędą się warsztaty w zaczarowanym świecie druku 3D.

Ciekawe zajęcia zaplanowała także porębska biblioteka miejska. 30 lutego zaprosi chętnych na kalambury książkowe, 1 lutego poznamy tajemnice zwierząt w bajkach, a 8 lutego najpiękniejsze walentynkowe wierszyki.

Szczegółowy plan zajęć znaleźć można na plakatach oraz profilu facebook’owym MOK Poręba.

Ferie w mieście dofinansowane są ze środków Gminy Poręba. - Zapraszamy do udziału - mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf ferie-harmogram / 586.1KB
ilość pobrań: 106
ferie-harmogram 586.1KB zobacz
jpg plakat_Bezpieczne_Ferie / 80.21KB
ilość pobrań: 43
plakat_Bezpieczne_Ferie 80.21KB zobacz

do góry