przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Od poniedziałku porębskie przedszkole wraca do stacjonarnej pracy

18 Listopada 2020

Było objęte nadzorem sanitarnym. Przedszkole Miejskie nr 1 w Porębie im. Misia Uszatka w poniedziałek 23 listopada, wraca do normalnej, stacjonarnej pracy.

Placówka zawiesiła swoją działalność 29 października. - Nie była objęta kwarantanną, lecz nadzorem sanitarnym - mówi Marzena Orzoł, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie. 

Dodaje, że zgodnie z decyzją Stacji Epidemiologiczno-Sanitarnej w Zawierciu nadzór polegał na wzajemnej obserwacji oraz przestrzeganiu reżimu sanitarnego. W związku z tym, zajęcia stacjonarne zostały zawieszone, a nauczanie odbywało się w trybie zdalnym.

W poniedziałek - 23 października - porębskie przedszkole wraca już do normalnej, stacjonarnej pracy. - Zachowujemy oczywiście bardzo dużą ostrożność i wszystkie wytyczne związane z sytuacją pandemiczną obowiązującą na terenie naszego kraju - zapewnia dyrekcja placówki.

Dyrektor Marzena Orzoł uspokaja: - gdyby zaistniała konieczność kwarantanny, rodzice zostaliby natychmiast od tym powiadomieni. Wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie zarówno naszych podopiecznych, jak i pracowników.

 

do góry