przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

MOK rozpoczął licytacje na WOŚP

22 Stycznia 2021

Pamiątkowe zestawy firmowane logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także fanty od sponsorów. Miejski Ośrodek Kultury w Porębie rozpoczął już licytacje na tegoroczny orkiestrowy finał.

Przypominamy; Fundacja WOŚP zagra swój 29. finał już w niedzielę 31 stycznia. - Grać będą z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! - informuje centrum prasowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- W tym i nasz sztab - zaznaczają przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. I choć wolontariuszy 31 stycznia spotkać będzie można na ulicach naszego miasta, warto skorzystać również ze wsparcia WOŚP za pośrednictwem komputera. Swój „grosz” przelać na konto Orkiestry oraz licytować na rozpoczętych właśnie aukcjach fundacji.

Licytuj na facebook’u MOK

Swoje aukcje rozpoczął już także MOK. Do wylicytowania są m.in. zestawy gadżetów z logo Orkiestry (np. koszulki, dziecięce body, gry, maseczki) oraz vouchery od lokalnych sponsorów. 

Licytacje odbywają się na profilu facebook’owym WOŚP oraz MOK. - Chodzi oczywiście o to, by było jak najbezpieczniej - podkreśla dyrekcja porębskiego  Ośrodka. 

Jest też e-skarbonka

Przypominamy, że MOK zarejestrował także swoją puszkę w internecie. - Mowa o tzw. e-skarbonce Orkiestry. Pieniądze można przelać za pośrednictwem strony www.eskarbonka.wosp.org.pl/hkcbvm - zaznaczają w porębskim sztabie. Puszki znajdziemy także w wybranych sklepach w naszym mieście. 

Zagrają dla laryngologii i nie tylko

Podczas 29. finału WOŚP zbierać będzie fundusze dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Orkiestra w związku z zagrożeniem pandemicznym zagra jednak skromniej niż zwykle. - W Porębie nie będzie żadnych koncertów na żywo, by zachować jednak kulturalny smak naszej Orkiestry, zaplanowaliśmy występy zespołów muzycznych i tanecznych online - wyjaśnia Karolina Ostrowska, dyrektor MOK Poręba. 

do góry