przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Porębska Akademia Piłkarska trenuje w Milówce

8 Lipca 2023

Wakacyjny obóz piłkarski? Teraz to możliwe. Akademia Piłkarska TFT Poręba zaprasza chętnych na ostatnie turnusy w Milówce.

Świeże powietrze, widok na góry, przede wszystkim zaś - arcyciekawe zajęcia sportowe. To kwintesencja obozów piłkarskich, na jakie podczas tegorocznych wakacji zaprasza Akademia Piłkarska Technical Football Training Poręba.

- Na nudę z pewnością nie narzekamy. Odbywamy codzienne treningi i to różnego rodzaju, w tym również trening mentalny, motoryczny i wiele, wiele innych - mówi Matusz Cichoń, szkoleniowiec z ponad 13 -letnim stażem i współzałożyciel Akademii Piłkarskiej TFT Poręba, która od kilku miesięcy działa na terenie naszego miasta.

Wakacyjne campy piłkarskie Akademiii TFT Poręba to tygodniowe obozy w Milówce, wraz z zakwaterowaniem, posiłkami oraz opieką trenerską. W ich trakcie uczestnicy Akademii mają możliwość ciągłego trenowania i szkolenia swoich umiejętności. - Atmosfera jest wyśmienita, regeneracji sprzyjają spacery nad rzekę oraz do miejscowego parku. Po treningach odpoczywamy na basenie i w jacuzzi - relacjonują organizatorzy.

oboz pilkarski

Informują, że zostały jeszcze wolne miejsca na ostatnie turnusy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 790 205 066 i zapisów pod linkiem.

O Akademii Piłkarskiej:

- Akademia Piłkarska TFT Poręba - to innowacyjna myśl szkoleniowa mająca na celu profesjonalne treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży, wyłączając przy tym rozgrywki w grupach młodzieżowych, bo nie o wyniki, a metody szkoleniowe nam chodzi - mówi prezes Akademii Mateusz Cichoń.

Tłumaczy, że ideą  metodologii, jaką stosuje, jest wyszkolenie zawodniczki lub zawodnika z zachowaniem naturalnych predyspozycji wiekowych. - Stawiamy na wypracowanie efektywnych nawyków oraz podniesienie w jak najwyższym stopniu umiejętności piłkarskich z jednoczesnym rozwojem motorycznym zawodnika - podkreśla Mateusz Cichoń.

- Nasze zajęcia piłkarskie będą połączone z aspektami mentalnymi takimi jak odwaga, odpowiedzialność, pewność siebie, kreatywność, a co najważniejsze  samodzielność w podejmowaniu decyzji w grze. Dodatkowym atutem naszej akademii będzie brak wywierania presji. Chcemy aby nasi podopieczni w młodym wieku mogli popełniać błędy - podkreśla Cichoń i zaprasza na porębską murawę w nowym roku szkolnym.

do góry