przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Zachęcamy do korzystania z sierpniowej oferty wakacji w mieście

10 Sierpnia 2023

Konkurs Just Dance, Studio Piosenki w Miejskim Ośrodku Kultury lub biblioteczne warsztaty…kulinarne. Sierpniowa oferta wakacji w mieście zaskakuje niesamowitymi propozycjami.

Specjalną ofertę dla mieszkańców przygotował Urząd Miasta Poręba, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie wraz z miejską biblioteką. Przykład? Studio Piosenki, z którego będzie można skorzystać 8,22 i 29 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie lub konkurs Just Dance, który odbędzie się 14 sierpnia o godz. 10.

Propozycji na sierpień jest zresztą bardzo dużo. Wszystkie są bezpłatne i naprawdę ciekawe. Można wziąć udział m.in. w akcji czytania i rysowania przy fontannie (24 sierpnia o godz. 10), akcji plastycznej pod hasłem „kolorowa biblioteka” (22 i 29 sierpnia) oraz warsztatach artystycznych planowanych również 21 i 28 sierpnia.

Z kolei filia biblioteczna w Niwkach, 11 sierpnia zaprosi chętnych na konkurs pięknego czytania. Zaplanowano tu także m.in. ekologiczne warsztaty (od 16 do 18 sierpnia) oraz zajęcia z mody i designu (8 i 9 sierpnia). Już 1 września w filii będzie można…spędzić całą noc.

- Staraliśmy się, by tegoroczna oferta akcji „Lato w mieście” była niezwykle atrakcyjna i ciekawa. Zapraszamy do skorzystania z propozycji - zachęca burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Szczegóły znaleźć można na faunpage’u MOK i MBP w Porębie oraz na plakatach.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
png SIEPRIEN WAKACJE MBP / 2.34MB
ilość pobrań: 73
SIEPRIEN WAKACJE MBP 2.34MB zobacz
png SIEPRIEN WAKACJE MOK / 2.83MB
ilość pobrań: 61
SIEPRIEN WAKACJE MOK 2.83MB zobacz

do góry