przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP

Wielkie kino w Porębie już dziś !

22 Września 2023

„Kicia kocia”, „Barbie” czy „Teściowie 2”. Dzisiaj w Miejski Ośrodek Kultury w Porębie zamieni się w wielką salę kinową.

Najnowsze i najgłośniejsze produkcje filmowe ostatnich tygodni! Repertuar objazdowego kina, które dziś zawita do naszego miasta, nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. I młodsi, i starsi. Ci, którzy chcą się pośmiać i ci, którzy na filmie lubią się wzruszyć. - Serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiej okazji - mówi Karol Hadrych, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, które w ramach akcji Bezgotówkowe Kino Objazdowe, organizuje seanse.

Pierwszy przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców i rozpocznie się już o godz. 15. Na ekranie zobaczymy animację „Kicia Kocia na pikniku”, zrealizowaną na podstawie książek Anity Głowińskiej, które zna chyba każde dziecko.

O godz. 16 wyświetlona zostanie familijna przygoda pod tytułem „O psie, który jeździł koleją”, inspirowana jedną z najpiękniejszych książek naszego dzieciństwa.

Na godz. 18 szykować powinni się miłośnicy słodko-gorzkich komedii. Na ekranie wyświetlony zostanie film „Teściowie 2”, czyli kontynuacja kinowego hitu z Mają Ostaszewską, Izabelą Kuną i Adamem Woronowiczem w rolach głównych.

Na zakończenie, o godz. 20, srebrny ekran przejmie kultowa „Barbie”  (w wersji z dubbingiem) - światowy fenomen, który do tej pory tylko w Polsce przyciągnął przed ekrany ponad 2,5 milionów widzów i jest najchętniej oglądanym filmem spośród wszystkich filmów legendarnego studia Warner Bros.

Zakup biletów tu - https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/601 lub (jeśli zostaną miejsca) w dniu wydarzenia przed seansem w budynku MOK!

plakat

do góry