przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

W naszym mieście emituje nowa telewizja!

2 Stycznia 2023

Jej twórcy obiecują być tam, gdzie tylko dzieje się coś ciekawego. Już obejrzeć można pierwsze odcinki cyklu nowej telewizji, która od grudnia działa w naszym mieście. To „Puls Poręby”! Zapraszamy do oglądania.

Byli m.in. na Zaduszkach Jazzowych, odkrywali tajemnicę bycia ze sobą w związku małżeńskim przez 50 lat, towarzyszyli niezwykłemu, świątecznego koncertowi w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. Kilka pierwszych relacji twórców „Pulsu Poręby” już zobaczyć można za pośrednictwem kanału youtube.pl oraz profilu facebook’owego MOK-u i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Porębie.

Warto, bo materiały filmowe są bardzo ciekawe zarówno dla tych, którzy uczestniczyli w wydarzeniach, jak i dla tych, którzy na nie nie zdążyli.

Skąd pomysł na nową telewizję? - Chcieliśmy jeszcze lepiej niż do tej pory wykorzystać nowe technologie i nasz sprzęt, by promować nasze miasto i dziejące się tu ciekawe wydarzenia - tłumaczy Karol Hadrych, współtwórca „Pulsu Poręby”. Dodaje, że nowa telewizja ściśle związana jest z Miejskim Ośrodkiem Kultury, w jej relacjach nie zabraknie jednak nie tylko wydarzeń kulturalnych. - Chcemy relacjonować także m.in. o nowych, ważnych z punktu widzenia porębian, inwestycjach miejskich - zaznacza Karol Hadrych.

W planie emisji ma m.in. otwarcie klubu „Senior+” w MOK-u, relację z tegorocznych ferii zimowych czy też wojewódzkiego festiwal muzyczny dla seniorów. - Będziemy również na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 29 stycznia - zapewnia twórca nowej porębskiej telewizji.

Zapraszamy do oglądania!

do góry