Urzędnicy przygotowali 8 tysięcy decyzji podatkowych

10 Marca 2021

Podatek od nieruchomości, leśny, rolny itd. Pracownicy Urzędu Miasta w Porębie przygotowali aż 8 tysięcy decyzji podatkowych do przekazania mieszkańcom.

Wiadomości o rozpoczynającej się akcji doręczania decyzji podatkowych można znaleźć na stronach internetowych wielu ratuszy w Polsce. Mimo panującej pandemii, decyzje - jak co roku - mają zostać dostarczone w terminie. Z zachowaniem oczywiście reżimu sanitarnego.

podatki

Tak też stanie się w Porębie. Pracownicy porębskiego urzędu miasta przygotowali około 8 tysięcy takich właśnie dokumentów. - Druki powstały na czas, koperty są zaadresowane, rozpoczynamy akcję dostarczania decyzji - informuje Urząd Miasta Poręba.

Urzędnicy zaznaczają, że stawki podatków, o których mowa nie zostały zmienione.