przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Ryszard Spyra burmistrzem Poręby po raz trzeci

8 Kwietnia 2024

Przewagą 466 głosów burmistrzem Poręby został Ryszard Spyra, urzędujący do tej pory burmistrz Poręby. To będzie jego trzeci kadencja na tym stanowisku. – Dziękuję za każdy Wasz głos – mówi burmistrz Spyra.

Zakończyły się wybory samorządowe 2024. W ich wyniku na stanowisko burmistrza Poręby, głosami mieszkańców, wybrany został urzędujący do tej pory Ryszard Spyra.

W niedzielnym głosowaniu otrzymał 2150 głosów, co oznacza, że pokonał kontrkandydata – Tomasza Kwapisza 466 głosami (Tomasz Kwapisz 1680 głosów).

Zaufaliście mi po raz kolejny. Powierzyliście mi gospodarowanie naszym miastem już trzeci raz, a ja ze szczerego serca obiecuję Wam zrobić wszystko, co w mojej mocy, by tego zaufania nie zawieść. Jestem Wam bardzo wdzięczny i dziękuję za każdy Wasz głos – mówi burmistrz Spyra.

- Dziękuję mojej drużynie – kandydatom na radnych z Klubu „Jedność i Przyszłość”, moim współpracownikom i wszystkim, którzy przez ostatnie miesiące wspierali mnie i umacniali mnie w mojej decyzji o kandydowaniu po raz kolejny na stanowisko burmistrza Poręby. Porębo bądź pewna, że Cię nie zawiodę! – mówi Ryszard Spyra. 

do góry