przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP

Przy Zakładowej skorzystasz z miejskiego grilla

31 Lipca 2022

Mieszkasz w bloku i marzy ci się grill z prawdziwego zdarzenia? Teraz to już możliwe. Na terenie porębskiego MOSiR-u stanęły właśnie dwa paleniska do swobodnego korzystania.

To kolejny ukłon miasta w stronę porębian. Przypomnijmy; niedawno na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Porębie pojawiły się stoły z ławkami, idealne na wakacyjne przekąski. Teraz na terenie rekreacyjnym przy ul. Zakładowej stanęły dwa sporej wielkości paleniska, służące do grillowania. - Postanowiliśmy dać mieszkańcom - zwłaszcza tym mieszkającym w blokach, którzy nie mają ogródka - możliwość urządzenia sobie grilla z prawdziwego zdarzenia - mówią przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie.

grill

Za zbudowanie palenisk odpowiedzialne było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie. Pracownicy spółki poza dwoma grillami, miejsca do biesiadowania uzupełnili w specjalne pojemniki na popiół i dodatkowe akcesoria (łopatkę i pogrzebacz). - Chętni do skorzystania z grilla, muszą przynieść własny węgiel, rzeczy potrzebne do grillowania, tacki itp. Powinni posprzątać po sobie. Popiół wysypujemy do pojemnika na popiół, pozostałości z grillowania pojemników na odpady zmieszane - mówi Mariusz Grabarczyk, prezes porębskiego MPWiK.

Zapraszamy do grillowania!

do góry