przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Pędzelek Poręba znów na wizji. Zobaczcie trzeci odcinek cyklu

27 Listopada 2020

Sympatyczny reporter wraca na ekrany porębian. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Pędzelek Poręba tym razem zapozna nas z kimś wyjątkowym. 

Kto widział pierwszy i drugi odcinek, ten z pewnością odpali komputer, tablet lub po prostu swojego smartfona, by dowiedzieć się, co przygotował Pędzelek Poręba tym razem. 

Przypomnijmy; ten sympatyczny reporter z rudymi włosami w kształcie pędzla malarskiego narodził się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. - Pomysł był taki, by dzięki naszemu reporterowi opowiedzieć o mieście, jego historii, kulturze i o ludziach z pasjami - zdradzają autorzy cyklu filmowego.
W pierwszym odcinku pan Pędzelek zdradzał widzom m.in. ciekawostki związane z historyczną wieżą wyciągową w Porębie. W drugim odcinku odsłaniał arkana gry w tenisa z udziałem drużyny tenisa stołowego seniorów z Miejskiego Ośrodka Kultury. W najnowszym, trzecim odcinku cyklu, Pędzelek Poręba przedstawia nam niezwykłego człowieka - Grzegorza Gąskę, który kilka lat temu zdobył najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. 

Wszystkie trzy odcinki cyklu z Pędzelkiem Porębą znajdziecie m.in. na stronie internetowej naszego miasta.  

Pędzelkowe INFO - Odcinek 3

do góry