przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Nowy numer miejskiego informatora. Zapraszamy do lektury!

27 Czerwca 2023

Właśnie z drukarni „wyszedł” nowy numer „Naszej Poręby”. Jeśli chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w Twoim mieście, zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Co nowego dzieje się w Porębie? Jakie inwestycje zostały oddane do użytku, gdzie przeprowadzono pilne remonty, wreszcie - co zmieni się w najbliższej przyszłości? Z nowego numeru informatora miejskiego - z „Naszej Poręby”-  dowiesz się wszystkiego.

Świeży numer obfituje w newsy. Przeczytasz w nim m.in. o rewolucji w systemie oświetlenia miejskiego, o tym, co dzieje się aktualnie na nowo powstającym osiedlu „Na Stoku” i jak przeprowadzone są kontrole szamb?

Przedstawiamy również plany budowy Agory - centralnego placu miejskiego, który zmieni nasze miasto nie do poznania. Czytelnicy zapoznają się także z wizualizacjami nowego centrum miasta, a o szczegółach inwestycji, w specjalnym wywiadzie, opowie sam burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

W nowym numerze nie zabrakło również informacji kulturalnych i ciekawostek edukacyjnych.

- Serdecznie zapraszam do lektury gazety. Zarówno w formie tradycyjnej - papierowej, jak i w elektronicznej,  która już pojawiła się na stronie miasta - mówi włodarz Poręby Ryszard Spyra.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf Nasza Poreba 02_2023 / 1.26MB
ilość pobrań: 458
Nasza Poreba 02_2023 1.26MB zobacz

do góry