przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP

Nowy numer Informatora Miejskiego. Zapraszamy do lektury!

14 Marca 2023
Co nowego pojawiło się w naszym mieście i w co zainwestuje gmina w najbliższym czasie? O takich i nie tylko takich tematach przeczytać można w nowym numerze „Naszej Poręby”, bezpłatnego Informatora Miejskiego.

Ten rok Poręba rozpoczęła wyjątkowo, od uruchomienia dwóch niezwykle ważnych, zapowiadanych od lat inwestycji. Teraz, z nowego numeru „Naszej Poręby” można dowiedzieć się, jak wyglądało otwarcie Klubu Senior+ i przeprowadzenie odbioru końcowego zmodernizowanej oczyszczalni ścieków. To jednak tylko część ważkich dla mieszkańców tematów, które poruszamy w nowym wydaniu Informatora Miejskiego.

Relacjonujemy m.in. co dzieje się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie, jaką nowość dla swoich podopiecznych naszykowała porębska Świetlica Środowiskowa i co słychać na budowie osiedla „Na Stoku”.

W pachnącym jeszcze farbą drukarską numerze poczytamy również o prowadzonych właśnie miejskich remontach, a burmistrz Ryszard Spyra w specjalnym wywiadzie zdradzi w jakim sposób oszczędza gmina i jak w trudnych okolicznościach prowadzi się ważne inwestycje.

Zapraszamy do lektury „Naszej Poręby”!

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf Nasza Poreba 01/2023 / 1.29MB
ilość pobrań: 418
Nasza Poreba 01/2023 1.29MB zobacz

do góry