przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Miś i księżniczki w MOK-u. To się nazywa prawdziwy bal!

1 Lutego 2023

Maski, uszka, korony i pelerynki. Tegoroczny Bal Karnawałowy, zorganizowany w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie sprawił, że zrealizowały się dziecięce bajkowe marzenia.

- Ach, co to był za bal! - wspominają uczestnicy tegorocznego Balu Karnawałowego, który z myślą o najmłodszych mieszkańcach Poręby, w miniony czwartek zorganizował Miejski Ośrodek Kultury.

W sali widowiskowej zebrało się przynajmniej kilkadziesiąt bajkowych postaci. Były elfy, motylki, kotki, syrenki, Harry Potter, Królewna Śnieżka i co najmniej kilka Elz z kultowego filmu animowanego „Kraina Lodu”. Bal zaszczyciło też kilka wróżek i postaci z komiksowej serii Marvela, w tym m.in. Kapitan Ameryka i Spiderman. Co ciekawe, w tym roku dużą popularnością cieszyły się też tradycyjne stroje ludowe.

Nie ważne jednak, kto był kim. Ważne, że wszyscy bawili się znakomicie. Zabawę urozmaicali profesjonalni animatorzy. Można było potańczyć - jak na prawdziwy bal przystało, zrobić sobie zdjęcie z Białym Misiem, ustawić się w „wężyku” czy pojechać tanecznym „pociągiem”.

Ale to nie koniec atrakcji. Jedną z największych była możliwość sprawdzenia, jak to jest w środku gigantycznej bańki mydlanej. A po udanej zabawie, można było skosztować czegoś smakowitego ze stołu z poczęstunkiem.  - Dziękujemy za obecność i super atmosferę! - mówią organizatorzy.

Zabawę współfinansował Urząd Miasta Poręba.

Jak bawili się najmłodsi? Zobaczcie zdjęcia i film z imprezy.

do góry