MOK zaprasza młodzież na bal karnawałowy

6 Lutego 2024

Będzie taneczna muzyka, poczęstunek i mnóstwo dobrej zabawy. Już 7 lutego Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie zaprosi młodzież na tegoroczną imprezę karnawałową.

Choć głównymi organizatorami są porębski MOK wraz z MBP, inicjatywa organizacji takiego balu wyszła od Młodzieżowej Rady Miasta III Kadencji. – Była to pierwsza inicjatywa niedawno powołanej Rady – podkreśla Urząd Miasta Poręba.

Teraz młodzi radni z radością zapraszają Karnawałowe Party dla młodzieży! Bal odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Zaplanowano go na 7 lutego, rozpocznie się o godzinie 17 i potrwa do 21. Imprezę nakręci DJ Martin.

Przewidziano darmowy poczęstunek dla uczestników zabawy – podkreślają organizatorzy przedsięwzięcia.

Wstęp wolny!

Karnałowe Party dla młodzieży