przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Ciąg dalszy remontów w przedszkolu

15 Marca 2022

W porębskim „Uszatku” robi się coraz piękniej. Niedawno dyrekcja wyremontowała przedszkolny korytarz, teraz gruntownie odświeży klatkę schodową.

Tegoroczne ferie w Miejskim Przedszkolu nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie minęły pod znakiem gruntownych remontów. Wielką metamorfozę przeszedł korytarz na pierwszym piętrze placówki. - Ściągnięta została stara farba, ubytki zagruntowane, pojawił się nowy, jasny kolor. Jest teraz bardzo przyjemnie - podkreśla dyrektor przedszkola Marzena Orzoł.

korytarz

Wyremontowana miała być również klatka schodowa, wyjaśniamy jednak - w związku z pytaniami - iż, malowanie mierzącego ok. 200 metrów kwadratowych korytarza, zajęło ekipie budowlanej czas wolny od zajęć w przedszkolu. - Tego typu remontów nie możemy przeprowadzać w momencie, gdy maluchy są w środku - podkreśla Marzena Orzoł. Dodatkowo, jak zaznaczono w protokole odbioru robót, „(...)klatka schodowa podczas prowadzenia robót malarskich musi być wyłączona z użytkowania i tym samym sale na pierwszym piętrze nie mogą być użytkowane”.

korytarz4

- Zaręczamy, że klatkę schodową wyremontujemy w pierwszym możliwym terminie - mówi dyrekcja „Uszatka”. Zaznacza, że wykonawca prac, został wynagrodzony tylko i wyłącznie za te prace, które zostały zakończone.

Całkowity koszt remontu wyniesie dokładnie 62 960,95zł (z czego 38 142,48zł przeznaczono na remont korytarza, a 24 818,47 zł na remont klatki schodowej).

 

 

do góry