przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Burmistrz Ryszard Spyra zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet

27 Lutego 2023

Jeszcze nie umilkły echa koncertu karnawałowego, a włodarz Poręby już serdecznie zaprasza na kolejną muzyczną ucztę. Tym razem z okazji święta wszystkich Pań.

Jak zdradziła w połowie lutego, podczas koncertu pod hasłem „Rewia La Carnaval” animatorka kultury i konferansjerka Agata Biesiadecka, 11 marca na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury pojawi się trzech tenorów. Znany już w Porębie - Michał Borkowski, a także Tomasz Dziwisz i Michał Dziedzic - artyści Opery Śląskiej w Bytomiu.

plakat dzien kobiet

Zważywszy na fakt, że szczególnymi adresatkami kolejnego koncertu organizowanego przez Gminę Poręba i Miejski Ośrodek Kultury w Porębie są mieszkanki Poręby, wybór artystów nie powinien dziwić. - Piąty już z serii koncertów w MOK został przygotowany specjalnie z okazji Dnia Kobiet, z tej okazji już dziś serdecznie zapraszam wszystkie Panie - mówi burmistrz Ryszard Spyra.

Artyści na scenie MOK zaprezentują znane i lubiane hity z muzyki rozrywkowej i musicalowej. - W tym dniu podsumujemy również wystawę fotograficzną  „Kobiety Miasta Poręba". Zostaną przedstawione wszystkie Panie, które zostały uwiecznione w obiektywie Beaty Orłowskiej - mówi Karol Hadrych, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

Nie zabraknie też niespodzianek i miłych akcentów dedykowanych Paniom. Koncert 11 marca rozpocznie się o godz. 18, a wstęp na niego jest wolny.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
png Dzień Kobiet plakat. / 7.78MB
ilość pobrań: 142
Dzień Kobiet plakat. 7.78MB zobacz

do góry