przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Bezpłatne zajęcia: Poręba zaprasza na ferie w mieście

16 Lutego 2022

Dzień bajek, roboty ze szczoteczek do zębów, własna gra planszowa, a także zajęcia na Orliku. Tegoroczne ferie w naszym mieście na pewno nie będą nudne. Sprawdźcie, co ciekawego na Was czeka.

Zajęć jest całe mnóstwo. Dla małych artystów plastyków, miłośników sportu, fanów stylu EKO lub chcących podszkolić się z programowania. Słowem: coś dla siebie znajdzie każdy mały mieszkaniec Poręby. Bezpłatne zajęcia na czas przerwy od nauki przygotował przede wszystkim Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Kompleks Sportowy Orlik.

Swój własny komiks!

Oferta zajęć, warsztatów i konkursów stacjonarnych oraz online! - to propozycje z MOK-u i MBP. Wśród propozycji (całość harmonogramu dostępny jest na plakatach oraz profilu facebook’owym Ośrodka) znalazły się między innymi: warsztaty z programowania, tworzenie komiksów, zabawy z modą i przerabianiem ubrań oraz dzień bajek i legend. Wszystkie zajęcia odbywają się w Pracowni Internetowej Orange w budynku MOK, a zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 693 682 259.

Konkurs dla miłośników kanapek

Co ciekawego na tegoroczne ferie zimowe zaproponuje młodym porębianom Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie? W Centrali biblioteki (budynek MOK) odbywać będą się konkursy i zajęcia artystyczne. W tym m.in. lepienie zwierzątek z plasteliny i przygotowywanie kolorowych masek karnawałowych. Będzie też konkurs fotograficzny dla… miłośników kanapek oraz zimowe wierszyki. Z kolei filia biblioteki zaprosi maluchy m.in. na zimowe kino, wyprawę w teren oraz zajęcia kulinarne.

Nauczy się nowych tanecznych kroków

Macie ochotę na trochę ruchu na świeżym powietrzu? W czasie rozpoczętych właśnie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży dostępny będzie także Kompleks Sportowy Orlik (w godzinach od 9 do 15). Zajęcia będą prowadzone pod nadzorem animatora sportu. Wśród propozycji znaleźć można m.in. gry, zabawy i animacje sportowe, tenis stołowy, zajęcia taneczne, a także zajęcia z topografii i pierwszej pomocy.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
png Ferie w Porębie / 876.08KB
ilość pobrań: 195
Ferie w Porębie 876.08KB zobacz
jpg Ferie na Orliku / 45.18KB
ilość pobrań: 264
Ferie na Orliku 45.18KB zobacz

do góry