przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Amfiteatr jak nowy?  Zdecydujecie wypełniając ankietę

12 Lipca 2021

Modernizacja amfiteatru, projekty rozwijane w ramach Centrum Usług Społecznych oraz Klubu Seniora. To nowe przedsięwzięcia, które mają szansę ziścić się w naszym mieście. Co jest dla Was najważniejsze? Urząd zachęca mieszkańców do oddania głosu w ankiecie.

Właściwie trzech nowych ankietach, które pojawiły się na stronie internetowej Urzędu Miasta w Porębie. Każda dotyczy innego projektu. W pierwszej władze miasta pytają porębian o modernizację amfiteatru, w drugiej o to, czym zajmować powinno się Centrum Usług Społecznych, w trzeciej zaś - Klub Seniora.

- To ankiety, które stworzyliśmy w związku z trwającymi pracami nad aktualizacją Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Poręba. Prosimy mieszkańców o udzielenie odpowiedzi na pytania w  nich zawarte. Trwa to zaledwie kilka minut, a ułatwi nam to dopasowanie działań do Państwa oczekiwań i rzeczywistych potrzeb - mówi Ryszard Spyra, burmistrz Poręby.

Ankiety dostępne są:

Ankieta dla amfiteatru

Ankieta dla Centrum Usług Społecznych

Ankieta dla Klubu Seniora

Aktualnie przygotowywane są tzw. karty projektów, które będą podstawą wnioskowania o środki na ich realizację. Prosimy o wskazanie w odpowiedziach na realne możliwości i potrzeby. Swoje potrzeby wyrazić może teraz każdy, za pomocą krótkiej i prostej ankiety.

- Ankieta ma charakter anonimowy - podkreślają przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie.

do góry