przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP

PROJEKT OZE - informacje

24 Maja 2021

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że zakończyliśmy etap podpisywania aneksów do umów organizacyjno - finansowych mieszkańców, którzy posiadają w umowie instalacje solarne i fotowoltaiczne.

Jeśli mieszkańcy w swoich instalacjach mają tylko pompę ciepła lub pompę ciepła wraz z fotowoltaiką lub solarami aneksy zostaną sporządzone po zakończeniu procedury odwoławczej w przetargu
pn. „Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 692 instalacji z pompą ciepła powietrzną w ramach programu Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w podregionie sosnowieckim - Irządze, Łazy, Poręba, Sosnowiec, Szczekociny, Zawiercie”, złożonego w dniu 7 kwietnia 2021 r. do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Jednak brak zawarcia aneksu nie oznacza braku realizacji i postępu w wykonaniu instalacji fotowoltaicznej lub solarnej, jeśli taka instalacja została przewidziana w umowie z mieszkańcem. Instalacje te wykonywane będą niezależnie od instalacji pomp ciepła.

Wyłonieni wykonawcy tj. firmy HYMON dla instalacji fotowoltaicznych i SOLARTIME dla instalacji solarnych dokonują aktualnie projektów wykonawczych w miejscach instalacji. Terminy tych projektów ustalane są przez te firmy bezpośrednio z mieszkańcami.
oze-info

W celu uzyskania szerszych informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego w Urzędzie (pokój nr 10) lub telefonicznie 32 677 13 55 wew. 134.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf OZE - informacje.pdf / 50.31KB
ilość pobrań: 389
OZE - informacje.pdf 50.31KB zobacz

do góry