przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

AKCJA RENOWACJA

5 Lipca 2022

Kochane Mieszkanki, Kochani Mieszkańcy Poręby Każdy z nas ma wiele wspomnień z wydarzeń odbywających się na deskach Amfiteatru w Porębie. Niestety budynek od kilku lat nie spełnia swojej roli. Aby mógł na nowo służyć Nam - mieszkańcom, wymaga dużego nakładu pracy. Postanowiliśmy, że wspólnymi siłami ożywimy budynek nie tylko pod względem wizualnym, ale w przyszłości również kulturalnym.

Młodzieżowa Rada Miasta Poręba oraz Fundacja Adapter organizuje cykl spotkań w lipcu i sierpniu br. pod nazwą Akcja Renowacja, które mają na celu szeroko pojęte działania porządkowe na terenie Amfiteatru w Porębie. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu. Zapraszamy małych i dużych, młodych i starszych mieszkańców Poręby, ale również osoby spoza miasta.

Wszystkich tych, dla których otoczenie w jakim funkcjonuje, nie jest obojętne. Liczymy, że spotkamy się z Wami w terenie, aby pokazać lokalną solidarność w dbaniu o naszą małą ojczyznę. Spotkajmy się w każdy wtorek i czwartek w godz. 17:00-19:00, zaczynając od 12.07.2022 r. Nasza społeczna aktywność spotkała się z ogromnym entuzjazmem władz naszego miasta. Dzięki wsparciu Pana Burmistrza możemy liczyć m.in. na narzędzia, rękawiczki, worki na śmieci oraz ich wywóz. O dalszym wsparciu podczas prac typowo już remontowych będziemy Was informować na bieżąco.

Mile widziane również przybycie z własnymi pomysłami i narzędziami. Oficjalne otwarcie Amfiteatru połączone zostanie z organizowanym Festiwalem Prażonek, który w tym roku odbędzie się 10.09.2022 r. Akcja Renowacja pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Poręba.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf Akcja Renowacja / 1.17MB
ilość pobrań: 273
Akcja Renowacja 1.17MB zobacz

do góry