przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Zobaczcie, jak porębska szkółka piłkarska kończy sezon

25 Listopada 2021

Ćwiczą wiele godzin w tygodniu, bo nie jeden z nich marzy o karierze w stylu Roberta Lewandowskiego. Porębska Szkółka Piłkarska gromko zakończyła bieżący sezon.

To ich konik. Dla piłki nożnej są w stanie zrezygnować z gier komputerowych i spotkań z kolegami. I choć mają po kilkanaście lat, marzeniami już wybiegają daleko w przyszłość. Marzą, by na boisku kopać jak Lewandowski, Ronaldo albo Messi. - Na murawie ćwiczą godzinami. Chłopaki ze Szkółki Piłkarskiej Orlika w Porębie naprawdę mają motywację - przyznawał wielokrotnie Robert Bijak, Lokalny Animator Sportu.

16 listopada na terenie porębskiego Orlika odbyła się impreza dedykowana młodym piłkarzom.  - Było to oficjalne zakończenie sezonu dla naszych zawodników - podkreśla Bijak. Nie zabrakło pucharów i upominków, a także burmistrza naszego miasta Ryszarda Spyry, który wręczył młodzikom nagrody.

- Dziękujemy włodarzowi Poręby, a także przewodniczącej Rady Miasta pani Elżbiecie Kołodziej, pani radnej Barberze Goli, panu radnemu powiatu Karolowi Hadrychowi za ufundowanie pucharów, nagród i upominków - podkreśla Lokalny Animator Sportu. Serdeczne dziękuje również pani Malwinie Bartlińskiej za sponsoring imprezy. - Dziękuję wszystkim za zaufanie, a przede wszystkim za to że jesteście, bo dla mnie to zaszczyt prowadzić zajęcia z tak wspaniałą ekipą Do zobaczenia w nowym sezonie - mówił Robert Bijak.

do góry