przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP

Samochody rajdowe w sobotę zjadą się do Poręby

28 Września 2023

I pokażą na co je stać. Wyjątkowa impreza motoryzacyjna już w najbliższą sobotę zawita na parking przy MOSiR-ze. Zapraszamy na Porębski Motopiknik!

Charakterystyczny swąd gumy? Bez tego z pewnością się nie obejdzie. W planie Motopikniku znalazł się bowiem m.in. tor sprawnościowy dla samochodów sportowych. A to dopiero początek.

Atrakcji będzie więcej, organizatorzy imprezy zaproszą chętnych na pokazowe przejazdy sportowe również w wykonaniu motocyklistów. Z bliska będzie można przyjrzeć się autom po tuningu, a uczestników imprezy wozić będzie specjalna taksówka.

Na terenie porębskiego MOSiR-u stanie również Wojskowe Centrum Rekrutacji, a w miasteczku wojskowym swoich rad udzielać będą też policjanci i strażacy.

Dodatkowo podczas Motopikniku będzie można wykonać szereg bezpłatnych badań, w tym pomiar glukozy, ciśnienia, cholesterolu. Medycy z SPZOZ udzielą niezbędnych informacji o Internetowym Koncie Pacjenta.

Imprezie, która potrwa w sobotę od godziny 11 do 16, towarzyszyć będzie również strefa gastronomiczna z darmowymi smakołykami.

- Na Porębski Motopiknik serdecznie zapraszam nie tylko miłośników samochodów. Będzie to niezwykle udana impreza rodzinna - podkreśla burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

motpiknik

do góry