przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Rodzinne Kibicowanie Biało Czerwonym w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie!

17 Listopada 2022

Fifa World Cup Quatar 2022

W niedzielę 20 listopada rozpoczynają się mistrzostwa świata 2022 w Katarze. Fani piłki nożnej już odliczają godziny do rozpoczęcia mundialu i w najbliższych tygodniach żyć będą piłkarskimi emocjami! Z tej okazji po raz pierwszy w naszym mieście będzie zorganizowana Stefa Kibica, w której wszyscy mieszkańcy będą mogli razem dopingować reprezentację Polski.

Przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Porębie, w sali widowiskowejorganizujemy dla mieszkańców Strefę Kibica. Zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież, seniorów na wspólne kibicowanie naszej drużynie narodowej - mówi Ryszard Spyra - burmistrz miasta Poręba.

strefa kibica

Polska na turnieju w Katarze będzie walczyć o wyjście z grupy C. Nasza reprezentacja pierwszy mecz rozegra we wtorek 22 listopada, o godzinie 17.00. Biało - Czerwoni zagrają wówczas z Meksykiem. Kolejne emocje czekają nas w sobotę, 26 listopada. Punktualnie o 14.00 Polacy rozegrają mecz z Arabią Saudyjską. Faza grupowa zakończy się w środę 30 listopada. W tym dniu o godznie 20.00 nasi piłkarze zmierzą się z drużyną z Argentyny.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania reprezentacji Polski. Nie zabraknie sportowych emocji. Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny. Przed wejściem będzie można skorzystać z m.in. z malowania twarzy. W Strefie Kibica obowiązuje zakaz spożywania napojów alkoholowych.

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Poręba.

do góry