przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Znany reporter odkrywa tajemnice burmistrza Poręby

14 Maja 2021

Co trzyma na biurku i ile krawatów ma w swojej szafie? W ósmym odcinku przygód reportera Pędzelka Poręby, o Ryszardzie Spyrze - burmistrzu naszego miasta - dowiemy się wielu nowych rzeczy. Gotowi? 

Spotyka się z ważnymi gośćmi, a przed zadawaniem im trudnych pytań nie ma najmniejszych oporów. To Pędzelek Poręba, najbardziej znany reporter z naszego miasta. W kolejnym, ósmym już odcinku cyklu „Pędzelkowego Info”, gościć będzie burmistrza Ryszarda Spyrę.

Pędzelek pójdzie tropem zarówno zawodowych, jaki i prywatnych wyzwań włodarza Poręby. Sprawdzi między innymi jak wygląda biuro pana burmistrza (i co nasz włodarz trzyma na swoim biurku), które statuetki i odznaczenia są dla niego najważniejsze, zapyta czy łatwo jest podejmować decyzje związane z życiem gminy. 

Pędzelek sprawdzi też...czy burmistrz Spyra potrafi zawiązać sobie krawat. Zrobi to zresztą na wizji. Jeśli o swoim włodarzu chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie obejrzyjcie ósmy odcinek cyklu o Pędzelku Porębie, który przygotował i zrealizował Miejski Ośrodek Kultury w Porębie.

Zapraszamy do oglądania:

do góry