przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Wyjątkowa impreza na koniec wakacji. Zapraszamy!

1 Września 2023

„Moc animacji na koniec wakacji” - impreza z dmuchańcami pod takim właśnie hasłem już w najbliższą sobotę odbędzie się na porębskim Orliku.

Jeśli ktoś nie skorzystał jeszcze z wakacyjnej oferty „Lata w mieście”, wciąż ma jeszcze szanse.

2 września na terenie porębskiego kompleksu sportowego „Orlik” odbędzie się impreza pod hasłem „Moc wakacji na koniec wakacji”. W godzinach od 15 do 19 na najmłodszych porębian czekać będą m.in. dmuchańce, animacje i mnóstwo świetnej, wspólnej zabawy.

To jednak nie wszystko. Jednym ze współorganizatorów imprezy jest działająca od kilku miesięcy w naszym mieście wyjątkowa szkoła - Akademia Piłkarska Technical Football Trening Poręba. - Z okazji zakończenia wakacji, zapraszamy na Orlik na inaugurację sezonu 2023/2024. Będą turnieje i challenge - zapowiadają przedstawiciele TFT Poręba. Na uczestników imprezy czekać będzie też słodki poczęstunek.

Dodatkowo, w sobotni poranek - od godz. 7:30, dzieci i młodzież z Poręby (do 18 roku życia) mogą wziąć udział w zawodach wędkarskich, które odbędą się na zbiorniku Poręba I.

- Serdecznie wszystkich zapraszam na najbliższą sobotę. Atrakcji z pewnością nie zabraknie - mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

 

do góry