przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Tak w Porębie żegnano wakacje!

5 Września 2023

Dmuchańce, animacje i mnóstwo świetnej, wspólnej zabawy. Tak w minioną sobotę na terenie porębskiego Orlika żegnaliśmy się z wakacjami.

Choć niektórzy na myśl, że już dobiegły końca nieco się smucą, miejska impreza kończąca tegoroczne wakacje wszystkim poprawiła humory. Zabawa pod hasłem „Moc animacji na koniec wakacji” w minioną sobotę 2 września, odbyła się na porębskim Orliku.

Maluchy miały w czym wybierać. Na kompleksie stanęły m.in. uwielbiane przez nich dmuchańce. Starsze dzieci chętnie bawiły się pod okiem animatorów, a rodzice z uśmiechami na twarzy chętnie przyglądali się zabawie i robili swoim pociechom zdjęcia.

To jednak nie wszystko. W minioną sobotę sezon 2023/2024 zaczynała również działająca od kilku miesięcy w naszym mieście wyjątkowa szkoła - Akademia Piłkarska Technical Football Trening Poręba. Z tej okazji odbyły się turnieje i challenge piłkarskie.

Na uczestników imprezy czekał też słodki poczęstunek. - Choć wakacje się kończą, rozpoczynamy nowy sezon imprez i miejskich wydarzeń. Zapewniam, że atrakcji nie zabranie i już dziś serdecznie wszystkich mieszkańców zapraszam do uczestnictwa - mówił burmistrz Poręby Ryszard Spyra, życząc jednocześnie młodym porębianom udanego nowego roku szkolnego.

Tak w Porębie żegnano wakacje!

do góry