przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Porębskie przedszkole z wyjątkową statuetką

24 Maja 2021

Błyszczy się na półce w porębskim przedszkolu miejskim. Placówka właśnie odebrała wyjątkową statuetkę od zawierciańskiej Fundacji Praca i Kariera, a wraz z nią zaszczytny tytuł „Inspiratora Kariery 2020”. 

Za co? - Za szerzenie dobrych praktyk edukacyjnych - mówi z dumą Marzena Orzoł, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Porębie im. Misia Uszatka. Wyjaśnia, że placówka wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Praca i Kariera z Zawiercia. Konkurs skierowany był do szkół, przedszkoli, przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów zaangażowanych w działania na rzecz kształcenia zawodowego.

Niedawno ogłoszono wyniki konkursu. Wybór laureatów nastąpił poprzez weryfikację i ocenę dokumentów zgłoszeniowych przez Kapitułę Konkursu. - W jej skład wchodzili specjaliści w dziedzinie doskonalenia kształcenia i rozwoju zawodowego, reprezentujący środowisko szkolne, samorządowe i biznesowe - podkreślają przedstawiciele Fundacji Praca i Kariera.

Porębskiemu przedszkolu serdecznie gratulują wysokiego wyniku i zdobycia tytułu „Inspiratora Kariery 2020”.

Z uwagi na pandemiczną sytuację wręczenie statuetek oraz dyplomów nie było możliwe podczas gali finałowej. Przekazanie nagród odbyło się więc podczas indywidualnego spotkania. - Statuetka Inspirator Kariery błyszczy już w Przedszkole Miejskie nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie - nie kryje dumy dyrektor Orzoł.

 statuetka

Przypominamy, że laureaci konkursu otrzymują tytuł i logo Inspirator Kariery 2020 do bezterminowego wykorzystania, promocję na łamach magazynu „Kierunek Kariera” oraz dyplom i statuetkę. Porębskiemu przedszkolu serdecznie gratulujemy!

do góry