przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Porębscy łowczy mają nowe miejsce spotkań

16 Listopada 2020

Od sufitu aż po podłogę. Cztery pomieszczenia w kompleksie budynków przy porębskim basenie zmieniły się nie do poznania. Oznacza to, że swoje miejsce spotkań zyskało właśnie Porębskie Koło Łowieckie.

Jest świeżo i jasno. Pomieszczenia wyremontowano bowiem w całości. Poprzedziły je prace przygotowawcze, następnie montażowe i instalacyjne. Spółka Gminna MPWIK wymieniła również okna. Ściany pomalowano na biało, położono szare panele podłogowe. Na końcu, w pokojach stanęły nowe meble: krzesła i stoły. 

To jednak nie wszystko. Pojawiła się także nowa łazienka, z estetyczną szarą ceramiką. Tym samym Porębskie Koło Łowieckie ma nową bazę służącą przedsięwzięciom stowarzyszenia.

Remont oraz adaptacja czterech pomieszczeń z ciągu budynków należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zakładowej to efekt pozyskania funduszy z zewnątrz. Niespełna 36 tysięcy złotych łowczy otrzymali z Europejskiego Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich. 

Zakończony niedawno remont to kolejny etap sukcesywnej metamorfozy terenu zarządzanego przez porębski MOSiR. Dwa lata temu miasto zainwestowało m.in. w naprawę dachu na tutejszych budynkach.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Logo POWR

Operacja "Adaptacja i doposażenie pomieszczeń MOSiR w Porębie pełniących funkcję kulturalną" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2

„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 

 

do góry