przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Pędzelek gości... dwóch Karolów

5 Listopada 2021

Jeden jest poważny. Drugi wyluzowany. Ten pierwszy działa w samorządzie, ten drugi w świecie muzyki. Jak to jest żyć w dwóch różnych światach, Pędzelkowi Porębie zdradza Karol Hadrych.

Czy Karol Hadrych ma brata bliźniaka? Oglądając najnowszy odcinek „Pędzelkowego Info” - produkcji Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie - można by odnieść takie wrażenie.

„Dzień dobry” - mówi ten pierwszy. „Cześć” - wita się ten drugi. Jeden z braci jest poważny, drugi wyluzowany. - Tak to jest, gdy ma się dwie wielkie pasje w życiu - przyznaje porębianin Karol Hadrych, gość dziesiątego już odcinka z reporterem Pędzelkiem Porębą w roli prowadzącego cykl.

Rola w samorządzie

Pana Karola znamy jako muzyka i piosenkarza oraz wielkiego społecznika i radnego powiatu zawierciańskiego. Jak to jest żyć w dwóch światach? Karol Hadrych przyznaje, że czasem niełatwo, niemniej jednak w każdej roli czuje się znakomicie. - Praca w samorządzie to duża odpowiedzialność, jestem jednak dumy z naszych inwestycji w infrastrukturę drogową, z inwestycji służących lokalnej społeczności i sukcesów w pozyskiwaniu na nie pieniędzy - przyznaje pan radny.

Jak ryba na scenie

Gość Pędzelka równie dumny jest także ze swojej działalności artystycznej, m.in. w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie czy stowarzyszeniu Studio ART. - Śpiewam od najmłodszych lat. Wspólnie ze stowarzyszeniem odwiedziliśmy mnóstwo konkursów i festiwali. Z sukcesami - mówi bohater „Pędzelkowego Info”. Na wizji bierze też gitarę i śpiewa fragment swojego największego hitu. Jakiego? Przekonajcie się sami. Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka:

do góry