przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Odbyło się spotkanie informacyjne - CZYSTE POWIETRZE

20 Października 2021

Wszystko w ramach programu „CZYSTE POWIETRZE, który dotyczy zasad finansowania ze środków krajowych wymiany źródeł ciepła i poprawy efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.- Nadrzędną ideą programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych - mówi Joanna Kowalska z Urzędu Miasta w Porębie, która poprowadziła spotkanie.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek?

Spotkanie odbyło się 14 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie i było kolejnym tego typu przedsięwzięciem gminy w ramach programu „CZYSTE POWIETRZE”. - Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z podstawowymi informacjami na temat dotacji, jaką można uzyskać w ramach Programu, jakie są niezbędne dokumenty do złożenia wniosku oraz jak go wypełniać - mówi Joanna Kowalska.
spotkanie

Zapraszamy do punkt konsultacyjnego

Przypominamy, że od 1 lipca tego roku na terenie Poręby funkcjonuje Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „CZYSTE POWIETRZE”. Punkt świadczy kompleksowe wsparcie przy aplikowaniu oraz udziela wszelkich niezbędnych informacji o warunkach skorzystania ze wsparcia. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie. Punkt pełni dyżury w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach od 13 do 16 oraz w piątki między 9 a 13. Zapisy przyjmowane są telefoniczne pod numerem: 32 677 13 55 wew. 134 oraz numerem komórkowym: 511 555 548

spotkanie CZyste

 

do góry