przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej

Meble i ozonator. Przedszkole się zmienia!

24 Listopada 2020

Dotarły! Mowa o meblach, które porębskie przedszkole dostało od jednego ze sponsorów. To jednak nie koniec nowości w naszej placówce. Dyrekcja planuje zakup ozonatora.

Szafy, komody, biurka i półki na zabawki. Wszystko w okleinie imitującej eleganckie jasne drewno. Do tego jeszcze wygodne krzesła biurowe. Taki zestaw służy już Przedszkolu Miejskiemu nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie. - Wszystkie meble to efekt udanej współpracy z jednym z naszych sponsorów. Jesteśmy bardzo wdzięczni - przyznaje Marzena Orzoł, dyrektor porębskiego przedszkola. 

Meble trafiły m.in. do kilku sal przedszkolnych oraz pokojów biurowych. - Cieszymy się, bo bardzo nam tego brakowało, a na zakup mebli - z racji kosztów - nie mogliśmy sobie do tej pory pozwolić - mówi dyrektor Orzoł.

To jednak nie koniec nowości w porębskiej placówce. Dyrekcja podsumowała, że w ramach 1% podatku, przedszkole dostało ponad 1 700 zł. - Planujemy zakup ozonatora (red: to urządzenie, które generuje ozon i rozprasza go w powietrzu w celu oczyszczenia i dezynfekcji). Myślę, że to świetny pomysł w obecnych czasach - podkreśla pani dyrektor.

do góry